| Didii30 a întrebat:

TPU, am vazut o groaza de persoane pe facebook cu "fcsb". thinking Ce inseamna? puppy dog eyes Funda.

Răspuns Câştigător
| TuRneR01 a răspuns:

F.C Steaua Bucuresti m-ai departe daca nu sti nici F.C ce insemna= Fotbal Club Steaua Bucuresti

| Didii30 explică (pentru TuRneR01):

Ma gandeam ca e ceva cu fotbalul dar nu eram sigura talk to the hand laughing.

8 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

FC Steaua Bucuresti

| Tariceanu a răspuns:

Uite aici explicatie pentru ce inseamna http://goo.gl/q3Crqm

| Nicusor_Daniel_Popa_1990 a răspuns:

F.C.S.B= Faci ce spune Becali! rolling on the floor rolling on the floor laughing

| Drixie a răspuns:

FCSB= fata care suge binewinking rolling on the floor)))

| CristianDora a răspuns:

"fcsb" e prescurtarea de la Fotbal Club Steaua Bucuresti.

| Munteanu_Ioana_1997 a răspuns:

F.C Steaua Bucuresti

| ThEDraGoSH a răspuns:

FACI (F) CE (C) SPUNE (S) BECALI (B) nu?