| ionutzzz7878 a întrebat:

TPU sad
cum sa fac ca relatia cu iubita mea sa mearga?
deci au fost toate bine si frumoase dar acum parca nu stiu e altfel
nu vreau sa o pierd. si nu stiu cum sa procedez ca sa fie si mai frumos voi ce imi spuneti cum sa salvez aceasta relatie

3 răspunsuri:
| Deyuutss a răspuns:

Hmm.esti baiat.incearca sa-i dai mai multa atentie. dar sa nu o sufoci.sa fii dragut cu ea.sa iti arati sentimentele.si cel mai important.sa nu o inseli.pentru ca asa o vei pierde.:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, ionutz, pentru a salva relatia ta, aici trebuie sa folosesti sufletul tau! Da cum sa folosestisufletul:
1.Fii cald
2.Fii moale
3.Sa simta persoana apropiata
4.Cistigai increderea, ca mereu sa se plinga pe umarul tau
5.Sustini-o sufleteshte atunci cind se plinge pe ceva, sau cineva
Foloseshte metoda si genul de a vorbi! Da cum sa folosestigenul de a vorbi:
1.Sa-i fie interesant
2.Sa simta ca tu stii mai multe decit ea, si ea mereu sa ceara sfat de la tine
3.Sa se simte pe al noulea cer discutind cu tine
4.Fii un secret pentru ea, care nu va sti care va fi urmatoarea intrebare, sau raspuns
5. Fai mai multe complimente calde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am iubit si eu pe cineva care acum nu mai e cu mine dar am tinut la ea mai mult ca la mine si dupa ce sia facut relatia tot am mai tinut la ea si tot o mai iubesc dar nu stiu cum sa o scot din minte nu stiu ce sa mamai fac si nu inteleg ce mi-a facut de tin mai mult la ea decat la mine sa ma faca si pe mine cineva sa inteleg ca sunt tare cofuz si daca poate cineva sa ma ajute ca sunt foarete disperat