| FataCuBuff a întrebat:

TPU! cum sa nu imi fie rusine de nimeni si nimic si frica atunci cad ma iau cu cineva in gura sau cand ma cert cu cineva sau cand ma bat cum sa vada ca am tupeu adica sa numi fie frica de nimic cine imi zice funda+vot:* cel mai bun

2 răspunsuri:
| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

Pai, trebuie sa ai incredere in tine! Eu iti voi da acest raspuns din toata inima, nu pentru vot si funda, desi as fi foarte fericita sa le primesc! Cand te certi cu cineva, gandeste-te ca ai dreptate, cand te bati, daca iti e frica, schiteaza o fata nepasatoare si asa te vei simti si pe dinauntru, nu iti va mai fi frica! Eu asa am reusit cand m-am certat cu parintii, si am reusit sa ma impun! Bafta si Craciun fericit! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sustine-ti parerea, nu da inapoi orice ar zice si daca exagereaza nu te abtine sa-i dai vreo doua.