| FataCuBuff a întrebat:

TPU cum sa nu imi mai fie frica si rusine de nimenii adica atuncii cand m-am certat cu cineva cand ne intalnim fata in fata sa nu imi fie rusine sau frica cine imi zice funda+vot si cum sa ma mai mult tupeu

Răspuns Câştigător
| Casamoarabaietili a răspuns:

Buna big grin Si eu am fost in aceeasi situatie.m-am certat cu o prietena ..si cand trecea la scoala pe langa mine imi era foarte rusine de ea.dar amrealizat ca nu aveam de ce ..pentru ca nu trebuie sa fi tu aia careia sa ii fie rusine..trebuie sa ti capul sus ..si sa fi mai mare decat ea/el big grin asta m-a ajutat foarte mult ..si dupa ce am procedat asa.ei ii era rusine sa se mai uite la mine sau macar sa treaca pe langa mine big grin Sper ca te-am ajutat big grin Fundita? big grin

1 răspuns:
| tpuforyou a răspuns:

In primul rand daca esti de vina tu ar trebui sa iti ceri iertare persoanei respective ( te vei simti mult mai bine ) iar daca persoana respectiva este de vina ai poti aduce argumente ca a gresit fata de tine!
In rest nu iti poate spune nimeni cum sa fi o persoana mai puternica, totul depinde de tine si de alegerile pe care le faci! pa pa!)