| FataCuBuff a întrebat:

TPU! Cum sa vada ceilalti ca m-am schimbat adica sa vada ca consum droguri fumez beau alcoll cine imi zice dau funda+vot

8 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Adica sa-si dea seama ca te droghezi si ca fumezi? Crezi ca ar fi o mandrie daca ceilalti ar vedea altii? straight face

| MihaiGe a răspuns:

Pai bei pe langa ei, fumezi pe langa ei, si te faci asa, mai haioasa.
Si te vei simti cum vrei tu.
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiGe a răspuns (pentru FataCuBuff):

Sa pari ca cineva "beat".
Sa te faci haioasa sa te "distrezi"

| Ghostplayer a răspuns:

Eu as zice sa lasi prostiile astea! Nu te faci mai interesanta deloc! Parerea mea este sa nu mai atingi in vecii vecilor chestiile astea?
Ce intrebare e asta dale incolo de droguri si tigari si de toate prostiile!

| vivigreen a răspuns:

CE naibaa? tu vrei sa pari tare ca te droghezi, ca fumezi, ca bei? asa crezi tu ca vei fi interesanta. Ia mai da-o in ***. off scuze, dar pe bune nu e corect ceea ce faci...

| CuloriHD a răspuns:

Ba da ce intrebari pui si tu

Răspuns utilizator avertizat