| Rusu_George_1998 a întrebat:

TPU,daca invit o fata la banchet trebuie sa stau numai cu ea, sau pot,de exemplu, sa invit alta fata sa danseze cu mine?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu neapărat, poţi să dansezi şi cu altă fată. Cel puţin eu aşa am făcut la banchet.

| neutrino a răspuns:

Atunci cand inviti o fata la banchet inseamna ca voi doi, in seara aceea sunteti o pereche, iar tu trebuie sa te comporti ca atare. Asa nu inseamna ca ea, cu acordul tau nu poate dansa si cu alt baiat, iar tu, cu o alta fata, dar numai atunci cand ea nu este disponibila!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti dansa cu cate vrei...nu e o limita

| Pinocchio a răspuns:

Sigur ca poti sa inviti si pe altele, dar nu ai voie sa o neglijezi pe fata pe care l-ai invitat.