| Sytu_1275 a întrebat:

TPU dati si mie un cont pe metin2united pe elios lvl cat mai mare pls

3 răspunsuri:
| KurseMarkSasuke a răspuns:

Vrei cont uite aici level 127 cu arme 127 tot +9 pe el idu e:lo0olipop si parola e:copilprostcarobert

| casianos a răspuns:

Fa-ti singur cont. Vrei sa mai iti dea si cont de lv mare dupa ce ca nu ai muncit tu. Nesimtitule! Bou si copil prost needucat

| adi2011 a răspuns:

Chiar esti un mare nesimtit! nu vrei sa muncesti singur...azi mi-am facut cont de la lvl 30 te da +cal militar totul+9 si in 1h am ajuns la lvl45