| AnonimWho a întrebat:

TPU de ce primesc acest mesaj de fiecare daca cand ma loghez pe facebook dupa 5 secunde : Ați solicitat o pagină criptată care conține și informații necriptate. Parte din informațiile pe care le vedeți sau le introduceți în această pagină ar putea fi citite ușor de către altcineva? Adica cine ar putea sa le citeasca?

3 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Ai setat in browser ceva legat de securitate intri acolo si debifezi al 2-lea si al 3-lea : dar eu zic ca e bine sa le ai big grin si eu am la fel.

| AnonimWho explică (pentru SolitarHacker):

Adica cine ar putea sa le citeasca? e ceva in gen cheilogin ala as putea fi hack'uit sau?

| SolitarHacker a răspuns (pentru AnonimWho):

Pai e ceva legat de facebook... cum ca pastreaza datele s au ceva de genu nu neaparat hack big grin vorba aia doar nu e scam s au mai stiu e ce numa ca salveaza cred unele date conversatii