| Cristian95Alex a întrebat:

TPU? De ce se da la mine, spune ca ma place ( prin intermediu altei persoane) si apoi ma ignor? de cee?

Răspuns Câştigător
| Bibiiy a răspuns:

Unul dintre motive poate fii faptul ca poate este foarte timid. Sau poate nu stie ce sa iti spuna thinking(Sper ca am ajutat happy )

4 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Sau isi bate joc de tine.

this could be another reason, wHi woman are beaches.

| Angelique a răspuns:

Pentru ca este timida, nu toti fetele sunt asa de curajoase in privinta dragostei cum baietiiwinking!

| Cristian95Alex explică:

@noi3 nu e genu ala de fata sa faca asta happy poate e timida. da nici eu nu pot sa ii spun in fata.oh go on

| noi3 a răspuns (pentru Cristian95Alex):

Ghivole, iti zic din experienta:
mai bine regreti ce ai facut, decat ce n-ai facut.