| NDASecrets a întrebat:

TPU,de la o vreme am inceput sa ma comport foarte diferit.Mai demult(acum cateva saptamanilaughing )eram acea fata cuminte care asculta mereu ce spun parintii,care venea mereu in casa la timp,care nu vorbea urat si care nu era pedepsitasad. Dar acum, am facut ceva ce nu era grav deloc si parintii m-au pedepsit.Ce pot sa fac? Nu mai suport sa stau inchisa aicistraight face

Răspuns Câştigător
| sorelsoso a răspuns:

Incearca sa iti ceri scuze pentru ce ai facut chiar sa incerci sa le arati ca iti pare rau. Asa sunt sanse sa iti mai reduca din pedeapsa, chiar s-o anuleze.Stai calma nu dispera cu toti am trecut prin perioada asta, si nu uita ca si parintii tai au fost copii, au facut greseli pe care vor ca tu sa nu le repeti.

Iubeste-ti parintii nu-ti vor raul!

3 răspunsuri:
| jupinu2011 a răspuns:

Spune-le ca nu se va mai intampla asta

| PsiholoagaTPU a răspuns:

Păi bagă-ți mințile în cap, lasă tipul fetei rebele pentru alte persoane. Comportă-te frumos, fă curățenie, învață, citește, arată-le că îți pare rău și o să se sfârșească și pedeapsa ta. happy ȘI NU UITA DE SCUZE.

| Ronadyne_Ronadyne_1991 a răspuns:

Pff'' consultat-e cu ei'' altfel n.ai incotrowinking bafta... cerele scuze big grin