| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

TPU, deci azi la patinoar un baiat dragut mi-a luat caciula si ne-am tot jucat asa pana am plecat. Inainte să imi ia caciula se tot uita la mine si se tot "impiedica" si cadea peste mine.

Imi place tipul da' el are prietena.
Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Si el te place si poate pe viitor vei fi cu el

| Kamwiiiiiiiii explică (pentru mona):

Si acum tot imi zice un amic de alui : Te asteptam la patinoar si eu : Cine? El : Eu si cu baiatul respectiv [ cel care mi-a luat caciula ] ce sa cred oare? are prietena...

| mona a răspuns (pentru Kamwiiiiiiiii):

Are prietena dar poate e plictisit de ea, du-te la patinoar...

| Adixuuu a răspuns:

Pai poti vb cu el si ii spui ca il placi si asa se desparte de prietena lui pentru tine, sau poti sa vb cu el sa te dai pe langa el sa va cunoasteti mai bine si astepti sa se desparta de prietena lui pentru ca o relatie nu dureaza asa mult.

| Kamwiiiiiiiii explică:

Nu prea's genu de fată care să se bage. Dar el pe fb nici nu ma bagă in seamă [cred eu] dar in real imi tot ia caciula si tot se uită la mine. Ce sa cred?

| Maria3Maria a răspuns:

Vorbiti de cate ori aveti ocazia, incearca sa afli in ce situatie e cu prietena lui si apoi hotarasti daca se merita sau nu sa te bagi si mai ales, daca are vreun interes pentru tine big grin

| Pattrisssiia a răspuns:

Vorbiti mai mult, poate asa vei vedea ca nu este pe gustul tau.
Si daca este poate si el simte ceea ce simti si tu si poate gasit-o o cale vorbiti si cu prietena lui.