| gohsty a întrebat:

TPU. e urgent : eu si o prietena vrem sa facem o farsa iar pentru asta trebuie sa ma imbrac ca un baiat.sunt fata va dati seamalaughing am 1.65 sunt satena cu parul un pic dupa umeri ochi caprui ten creo si slabuta. Cum pot arata ca un baiat? sfaturi cv. happy funda

Răspuns Câştigător
| CopilașTembel a răspuns:

Deci,parul ti-l prinzi jos intr-o coada,il faci coc, iti iei o sapca, ochelari de soare, iti scoti cercei si tii gluga pe cap sa nu se vada parul`, mai convingator ar fi sa gasesti un cercel mai de baiat si sa-l pui doar intr-o ureche la haine ar fi iedal un hanorac foarte larg, blugi de baieti si tenesi.Aspectu fetei e important, nute da cu balsam de buze, buzele sa fie cat mai uscate, nicio fata nu are buze crapate.Incearca sa mergi mai nepasatore, sa nu se vada ca esti fata. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| CosminZTE a răspuns:

Imbracate mai larg ca un rapper e cea mai buna alegere zic eu

| Elii1992 a răspuns:

Pai. dupa mine. incearca un hanorac destul de larg cu gluga... iti dai parul intr-o parte sau iti faci tepi. cu blugi largi. cu o pereche de tenisi sau mai bine de preferat sk8-ari. daca ai si daca par oleaca mai. barbatestiwinking... Oo. si ar fi super daca ai face rost de un sk8 sau. nu stiu. sa faci chestii care le plac baietilor ( sa joci fotbal. ). Ooo si nu uita. sa iti porti blugii destul de jos. si daca faci asta, fa rost de boxeri laughing Sa imi spui daca a mers :*