| Anonimus937382 a întrebat:

TPU este adevărat că oamenii nu vor să te vadă fericit? Am auzit multe persoane zicând asta, voi credeți că este adevărat?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La români, povestea cu capra vecinului, e adânc inrădăcinată!

| dullcat a răspuns:

Buna. Nu cred. Daca auzi asa ceva in jurul tau, inseamna ca te invarti numai in cercuri de persoane toxice si e nevoie urgenta sa tai aceste legaturi.

| userjune90 a răspuns:

Depinde de oameni. sunt unii care asteapta orice popas sa te vada jos, cu o stare proasta, probleme etc, in timp ce altii se bucura pentru tine din orice.

| VelicanEmilia a răspuns:

Se numeste invidie! Multi oameni fac asta fara sa-si dea seama, fiindu-le ciuda pe succesul tau, dorindu-si si ei acelasi lucru.