| Kate1234Frumoasa a întrebat:

TPU: Fostul meu iubit cred ca iar ma palce dar face multe lucruri pentru. mine se imbraca misto. Sincer vreau si eu sa ma imbrac frumos. Este vara spuneti-mi cum sa ma imbrac in parc?(eu stau intru cartier si stau fata in fata cu parcul. azi la ora 17:00 merg in parc cu gasca unde va fi si el si trebuie sa ma imrac frumos. spuneti-mi cum? Cum sa ma imbrac?(daca spuneti de blugi spuneti-mi si daca lungi sau scurti).

Răspuns Câştigător
| IubesteEa a răspuns:

Pai daca ai fusta iat-o depinde ce fusta apoi niste sandale si o bluza sexy nu stiu ce haine ai dar ia tot ce e posibil si machiazate daca ii plac fetele care se machiaza da daca nu machiaj natural iti doresc muult succes funda?:*

3 răspunsuri:
| xxD a răspuns:

Pai ar fi frumos sa te imbraci in pantaloni scurti de blugi, un maieu si peste maieu daca ai o vestuta in genul acesteia :
http://divavintage.blogspot.com/2011/05/vesta-blug.html

Sper ca te.am ajutat.:x O zi bunaa si distractie placuta in parc >:D

| MinHee a răspuns:

E cald deci blugi scurtiwinking

| Mihaa12 a răspuns:

Hi sqump-o :*!

Eu m-am imbracat asa si chiar i-a placut prietenului meu love struck : fusta de blugi [ scurtahee hee nu foarte dar scurta ] un tricou alb mai lung si niste tenesti care sa se asorteze love struck! era imbracamintea parfecta love struck