| AndraBia09 a întrebat:

TPU, m-am certat cu prietena mea de 2 zile...e cea mai buna prietena a mea, de fapt eu o consider sora mea.
O iubesc foarte mult. Ne-am certat din cauza ca ea place pe cineva și noi avem un grup pe mess( eu, ea, băiatul pe care îl place ea și băiatul pe care îl plac eu) ..toți avem o relație frumoasa și ne înțelegem super bine..eu și ea avem 14 ani și ei au 16 ani. Sunt la fel de buni prieteni ca și noi doua și sunt super de treaba.
Problema e ca ea mi-a trimis un mesaj și apoi a zis sa fac ss sa trimit pe grup și eu am făcut 2 ss uri..in primul am prins și mesajul scris de ea iar in al doilea nu. Faza e ca am ales poza greșita, dar credeți-ma, a fost o greseala, n-am fost atenta, de altfel, niciodată nu as fi făcut așa ceva intenționat, mai ales ca ea e sora mea.Așa am considerat-o mereu. S-a supărat rau din cauza asta, a zis ca am făcut-o intenționat, am încercat să-i spun ca a fost doar o greseala și ca toți putem greși, mi-am cerut și iertare de 10 de ori..numai eu știu cât am plâns din cauza asta..nu mai pot sa dorm nici noaptea..Numai la ea ma gândesc, ea crede acum ca băiatul pe care îl place s-a supărat pe ea, dar eu am vb cu el și a zis ca nu are de ce sa se supere, a zis ca ea s-a supărat pe mine degeaba.Noi obișnuim sa vorbim totul
Cum s-o fac sa ma ierte?
Nu mai pot de plâns, plâng întruna.

1 răspuns:
| Lostlyric a răspuns:

Fie vorbești încă o dată cu ea, încercând să-i explici cum a stat toata treaba și întrebând-o dacă poți să-ți răscumperi greșeala cumva, fie plângi toată ziua până te usuci pe picioare și, într-un final, poate îți trece.