| v1rUsSs a întrebat:

TPU ma antrebat un coleg daca ai dau Nokiax6 pe iphone 4 nou nouthappySe merita? Dau Fundahappy

Răspuns Câştigător
| LikeForKiss a răspuns:

Nu, nu se merita deoarece Nokia sunt cele mai bune la baterie si la rezistenta eu nu am avut Nokia dar mi-ar placea sa am, am avut doar Samsung corby porcarii din astea. Nu conteaza ca rade cineva de tine cu telefonul mie chiar mi-ar placea sa am un Nokia telefonul este de vorbit nu de jucat... si iphone nu conteaza ca are android si toate porcariile se duce repede batieria si daca iti scapa de la un metru jos s-a dus displayu straight face eu iti recomand tot Nokia. Multumsec sper ca ti-am fost de folos.
Bafta!

8 răspunsuri:
| Rockerul23 a răspuns:

Daaaa!
Cum sa nu se merite?
Pare ceva suspect... verifica daca iPhone-ul e original.

| Love4Music a răspuns:

DA se merita Nokia sunt cele mai proaste telefoane, li se duce softul repede

| vladelvis a răspuns:

Da se merită fă schimbul.

| S0nofS4tana a răspuns:

Normal ca se merita, mai ales daca iphone-ul e nou nout, si este si un smartphone care inca mai e la moda.

| Maddiex3 a răspuns:

Intai invata sa scrii corect, si dupa mai vorbim.

| CrazzzyA a răspuns (pentru Maddiex3):

Mi-ai luat vorbele din... tastatura laughing

| Maddiex3 a răspuns (pentru CrazzzyA):

laughing

| YrinaBubulina a răspuns:

Daa