| FataCuBuff a întrebat:

TPU ma cert cu mama mereu din cauza lu fratemiu ca fratemiu ma jigneste il jignesc si eu si cand e fratemiu aksa tine mama cu mine dar cand nu e el acas a tine cu el pe laptop nu ma Mai lasa ce sa fac TPU am incercat sa vb cu ea da nu se poate cine imi zice funda si vote cel Mai un raspuns

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Indestructible a răspuns:

Şi din cauza asta pedepseşti în ultimu' hal limba română? straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Indestructible a răspuns (pentru FataCuBuff):

Mă întreb dacă eşti în stare să scrii o propoziţie întreagă fără să faci greşeli gramaticale. thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Indestructible a răspuns (pentru FataCuBuff):

Nu, nu reuşeşti. thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Constantin_Radu_1994 a răspuns:

Cel mai destept cedeaza primul lasa calculatorul daca ai un orar la calculator da, daca nu incearca sa o convingi pe maicata, in timpul ala utiate la TV, citeste o carte, fara pc sunteti disperati, asta e viitorul nostru, pacat. Stima puppy dog eyes

| Şhaziaa a răspuns:

Fata eu zic sa vb cu maicata si sa ii zici ca fratitu e un nebunlaughinglaughing ca tu esti cea mai buna fica sa te lase sa te distrzi pana nu vine sf lumii