| Aandraadaa a întrebat:

TPU! Need some help! mi-am achizitionat de curand un telefon samsung s 5230 si as vrea sa`mi pun niste poze din pc in telefon, am usb dar nu stiu cum sa-l folosesc, dupa ce il conectez la pc ce trebuie sa fac? Funda la cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Somberヅ a răspuns:

Daca ai USB : Iei cardul din telefon (Sper ca ai card in telefon) Apoi il bagi in USB ...Bagi USB in pc. Apoi ce poza vrei de pe pc bagi in Fisierul Poze... Funda?