| Ionut659 a întrebat:

TPU nu știu dacă mai știți telefoanele Nokia cu butoane indestructibile 1000%. Eu la 5 ani mă jucam pe un telefon Nokia și avea pe el un joc cu batman lego (menționez că era cu butoane și era 2002 parcă.) Și mă jucam toată ziua pe el chiar dacă avea doar 2 nivele. Mai avea vara mea care era cu 5 ani mai mare decât mine un telefon Nokia cu un joc cu rachete. Mai exact era verde cu negru și trebuia să te ferești de niște bile verzi. Cine a mai avut un telefon Nokia desta nu când era mic? Se mai găsesc? Țin minte că jocul cu batman lego era primul joc pe care l-am jucat și când am descoperit că cu 2 dau cu bumeranguri a fost nebunie. Mai sunt telefoane Nokia cu butoane de genu? Mi-aș lua unul de nostalgie căci aș vrea să văd dacă mai găsesc jocurile acelea și dacă pot să fac un scor mai bun. VOI AȚI AVUT TELEFOANE NOKIA CU BUTOANE DE GENU CÂND ERAȚI MAI MICI? Mă refer la cei care s-au născut sub 2007.

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Gasesti orice model de Nokia old pe Aliexpress

| Catrice a răspuns:

Verde cu negru rolling on the floor pai asa era tehnologia ca unele aveau ecran rosu, altele albastru și evident scris negru.
Generația '90 aicisa care a prins Nokia 1100... dacă nu e ala e undeva pe la 1300-1400