| Didii30 a întrebat:

TPU, pe sora mea o cheama Ioana :3, dar i se zice Yoyoo. si nu stie ce nume sa isi puna la Facebook. Nu vrea nume gen " Yoyoo Băă sau Yoyoo Fcd sau din astea, dar vrea la nume sa aiba Yoyoo. I-am promis ca o ajut, dar nu am nici o idee. Ma puteti ajuta? 33. FUNDA

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yoyo Little, Black yoyoo, Ioana Yo, Black blood yoyo,pink yoyoo,mistic ioana,misterious yoyoo,emo ioana,eu ioana yoyoo,sweet yoyoo,chinese yoyoo, fantastic yoyoo, criminal eu ioana, ilusion yoyoo ioana, let's dance ioana. Si pe mine ma cheama Ioana :*! Fundita?winking

| mihai5314 a răspuns:

Yoyoo aya mică
happy