| MarRYe_7626 a întrebat:

TPU "prietena mea cea mai buna" s. a schimbat foarte mult nu o mai recunosc ma minte, umbla cu o t... pe care nu o suport si ea stie asta si vrea sa ma faca geloasa. chestia e ca nu imi pasa foarte mult dar vreau niste status care sa o faca sa se simta macar putin nasol...big grin

fara rasp gen: indiferenta e cea mai buna razbunare, trebuie`sa vb cu ea ori imi sp ce v.am cerut ori nu. mi mai spuneti

mersi... FUNDOI GRASwinking

Răspuns Câştigător
| Deea99_4358 a răspuns:

Ar trebui sa-i spui ca si prietena a ei ca ii vrei binele si ca i-ai recomanda sa nu aiba alte fete ca si prietena numai a sa te faca geloasa pentru ca nu mere