| Krista_2861 a întrebat:

TPU repede va rogcrying azi a venit matusa cu cainele tot ma jucam cu cainele si matusa a inceput o ciocolata si era cu par pe mana[cainele e tuns scurt]straight face si am vazut pe ciocolata ei mancau linistit dar eu mai greu ca luam parul
daca am inghitit ce arecrying? [gen simt un nod in gat [poate ca nuss invata cu cainii] ]
fara misto
funda+voturii

4 răspunsuri:
| VladS_6146 a răspuns:

In general nu are nimic daca ai inghitit un fir de par, daca maine o sa ai ceva ar fi de preferat sa mergi pana la medic tongue

| opium a răspuns:

Nodul pe care il simti in gat este de la lipsa de coerenta de care dai dovada:¨si am vazut pe ciocolata ei mancau linistit dar eu mai greu ca luam parul¨. E atat de greu oare sa scrii 2 randuri cu subiect, predicat si LOGICA? Esti praf!

| EndOfJoke a răspuns:

Poate ai un nod in gat deoarece traiesti tu cu ideea asta sie destul de nasol.In primul rand incearca sa uiti o vreme si sa vezi cum te simti, iar daca ai simptome sau te simti rau mergi la un doctor sa te vada.
In rest toate cele bune.
Bafta!

| Min_3595 a răspuns:

Nodul in gat ti-l induci tu, insa daca ai inghitit sau inhalat vreun fir de par sunt sanse mari sa faci chist hidatic. Data viitoare fi mai atenta, poate ai noroc si nu se intampla nimic.

Numai bine!