| Roxiiiiiiiiiiiii a întrebat:

TPU - "toti pentru unu" asa era nu? Dar de fapt este Toti contra unu! Toti ati inceput sa ma injurati si sa ma faceti in toate felurile doar ca am raspuns la o intrebare si am primit fundastraight face Raspunsul a fost unul prostesc deoarece toti de pe site-ul asta vrem sa castigam cat mai multe funde si multumesc tuturor >big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Roxi!
Citind... si eu am dedus cam la fel.
Aici de fapt ar trebui sa fim o echipa.
Daca cineva raspunde la o intrebare apoi ceilalti sa il copie. Asa eram si eu, orice raspuns dadeam vroiam sa primesc fundita. Dar cu timpul am inteles ca aceste fundite nu ajuta la nimic. Daca vrei sa devii userul anului ori expert, ar trebui sa ai raspunsuri inteligente.
Si multe altele.
De aceea si site-ul se numeste ''Toti pentru unu'' ar trebui sa ne ajutam si nu sa ne jignim. Nu trebuie sa bagi in seama aceste mesaje. Sincera sa fiu, m-am certat si eu cu multi pe acest site. Dar mai bine nu-i bagi in seama.

5 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Heei happy.Nu trebuie sa te superi din nimicuri. ok? happy

Multa lume este invidioasa si nu ma refer la cineva anume. Concurenta este mare si trebuie sa.i faci fata. ok? happy

Te puup :*. Andeee happy

P.S [ nu mai pune comentariile urate la suflet ] happy

love struck Pa Roxx happy

| Ballet a răspuns:

Buna (:
Este virtual, nu`ti face probleme. Cei care te injura raman cu injuraturile si cei care vorbesc frumos si incearca sa ajute raman cu mult mai mult ^^. Asa ca n`ai de ce sa pui la suflet ce spun niste copii plictisiti.

Succes.

| StarkWolf a răspuns:

Ai nimerit colevtivul prost...ce pot sa zic, sa stii ca nu toti suntem asa :*

| Dolofănica a răspuns:

Nu suntem toți așa.

| jhonsmyth a răspuns:

Asa este!
Nu le mai da atentie...
Bine o zis romanu-l
-Cainele moare de batran, si prostu-l de grija altuia!