| ANAANAklhnkln a întrebat:

TPU! trebuie sa alegem o miss pentru clasa noastra la balul bobocilor si nimeni nu se ofera. daca nu participa nimeni la miss si mister nu putem merge la bal.colegii au zis sa merg eu insa nu vreau sa ma fac de ras...adica vi se pare ca am fata d miss?

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Conteaza? trebuie sa ai incredere in tine si cum arati ...si da fa la toata lume in ciuda si du-te acolo si arata ca esti cea mai tare

6 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Ia partea buna, iti va creste popularitatea si de ras nu vad dc sa te faci

| InLove a răspuns:

Du, dar totusii, poti sa arati ca iti pasa, si ca asta este singurul motiv pentru care o faci! o sa fie bine, o sa vezi, aidka daca nu vrea alcinevav... ai putea sa faci tu asta, pentru. clasa, si poate sa convingi un coleg mai simpatic sa fie mister laughing!

| InLove a răspuns:

Si oricum, o sa fii in centrul atentiei... ce vrei mai mult laughing)...laughing)

| soare a răspuns:

Trebuie sa te sacrifici pnt clasa

| ANAANAklhnkln explică:

... av deja un mister happy

| Chriss_9624 a răspuns:

Sincer?laughing nu