| anonim_4396 a întrebat:

TPU:X. Am note bune, sunt cuminte, imi iubesc foarte mult parintii:X. Si stiti, am citit pe wfan.ro si pe wwe.com ca va fi un show de wrestling in Romania pe data de 21 aprilie 2011. Ce as putea fece sa imi conving parintii sa ma duca si pe mine? Este in Bucuresti, eu sunt din Aradsad, dar as vrea foarte mult sa il vad pe Randy Orton in realitatehappy. Imi dati ceva sfaturi?:*

1 răspuns:
| aalwayss a răspuns:

Pai esti fata.Cum naibaa sa te duci la show de wrestling :O:O:O?