| anonim_4396 a întrebat:

TPU:X. Am note bune, sunt cuminte, imi iubesc foarte mult parintii:X. Si stiti, am citit pe wfan.ro si pe wwe.com ca va fi un show de wrestling in Romania pe data de 21 aprilie 2011happy. Ce as putea fece sa imi conving parintii sa ma duca si pe minesad? Este in Bucuresti, eu sunt din Arad, dar as vrea foarte mult sa il vad pe Randy Orton in realitate. Imi dati ceva sfaturi?:*

Răspuns Câştigător
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Crede-ma nu ai pierdut nimica nici nu apuci sa vezi cum se bate pentru ca locurile din fata au fost luate si iti mai ramamaneau alea de sus de tot si au fost cateva suparstaruri a fost randy john miz si inca cativa plus ca daca vrei sa iti cumperi din culise tricou cm punk sau ca a lui john cena sau chesti din astea te costa enorm eu mi-am loat doar o banderola portocalie de mana dar...e cam naspa rolling on the floor in fine si eu a trebuit sa imi conving parintii am pus la bataie prea multe fapte bune si nu a meritat mai bine il vad la tv arata din fata

3 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Mai bine incerci sa-i convingi sa te trimita intr-o tabara la munte sau la mare decat la rahatul asta de wrestling. In State audienta pentru wrestling este aceeasi de la Nascar - adica numai tarani fara creier care ragaie a bere si se cred zmei. Asta ca sa nu mai spun ca toate luptele din wwe actual sunt fake-uri si au scenarii (adica se stie dinainte cine pierde si cum). Nu te-ai intrebat cum dracu de se bat aia 30 de minute si nu le curge un strop de sange?

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Pai spune-le parintilor ca este foarte important pentru tine si ca tu meriti ceva bun fiindca esti o fata silitoare, inveti bine dupa cate ai spus tu. Incearca sa stai mai mult timp pe langa ei si sa le spui ceea ce vrei tu. sa te asculte trebuie sa fii increzatoare si daca nu va merge prefate si tu suparata.Succes!

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Plus ca nu a avut rost ca john cena si-a schimbat echipamentu nu mai are bluzele alea portocalii cate iti toceau portofelurolling on the floor