| Elisioana a întrebat:

Tpuuu ajutorrr.
Daca faci sex si neprotejat dupa cand ii vine se sterge bine si dupa iar facem, raman gravida?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deci sansele tale de a fi insarcinata exista numai cand ai zis "Daca faci sex si neprotejat" apoi ele cresc exponential cand zici "se sterge bine si dupa iar facem".

exista ceea ce se numeste lichid preejaculator, pe care el nu il poate controla si nici nu poate sti daca contine spermatozoizi sau nu.

Al doile contact sexual este si mai periculos pentru ca dupa ejaculare sigur raman pe uretra niste spermatozoizi care pot sa isi faca treaba

2 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Da, ramai trebuie sa se spele si puteti reincepe dupa 30 de minute.

P.S. : Oricum nu puteti face imediat, dupa ce isi da drumu laughing ca nu ai cum. numai intra in stare erecta atat de usorlaughing.

| bbu2eugen a răspuns:

Da ramai deci foloseste durex chiar daca senzatia e mai frumoasa fara.