| flory13 a întrebat:

Trebuie dragostea ajutata. impinsa de la spate? argumentati.

cea mai buna argumentare cu situatii ca si exemplu primeste funda.

:*

Răspuns Câştigător
| Paty3 a răspuns:

Pai uneori trebuie. Daca esti un impas (asa cum am fost eu cu prietenul meu) orice lucru rau care vi se intampla te ajuta sa iti intaresti relatia si poti avea din ce in ce mai multa incredere in partener.batting eyelashes Merit fundita?

1 răspuns:
| Vizitiul a răspuns:

Daca te imping de la spate, nu cazi pe burta, nu te lovesti? Asa si cu dragostea...