| alessia a întrebat:

Trebuie sa fac pe maine o compunere.straight face cu titlul "imi place sa fiu copil". niste idei.sau site`uri unde gasesc asa ceva. chiar nu stiu ce as putea scriesad

fundaaaaaaaa

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Site nu am găsit, dar poţi povestii sau inventa o întâmplare haioasă despre o zi petrecută cu bunicii sau prietenii tăi.Să descrii ceva care'ţi va aduce mereu aminte de acele vremuri şi să spui că le vei duce dorul. Dacă găsesc ceva revin cu încă un răspuns.

| hegemon88676 a răspuns:

Zi si u c faci in fiecare anotimp, cum te distrezi, niste prostioare ( sa le povestesti) etc. Ti-am dat idei, acu mai iti vin idei dupa c scrii toate astea, cred! Fundita?