| Ionela6 a întrebat:

Trebuie sa fac un cadou surorii mele si nu stiu ce sa-i fac, dati-mi niste idei.Va rog.Implineste 17 ani

Răspuns Câştigător
| Kindly a răspuns:

Un tort facut la comanda personalizat.
un jurnal.
un parfum.
o cana personalizata.
un tricou personalizat.
cercei de argint (sunt destul de ieftini cei de argint, chiar daca pare greu de crezut)
o carte (doar daca ii place sa citeasca)
2 bilete la cinema pentru voi 2 la un film care ii place si ei.
Lista poate continua! trebuie doar sa fii creativa.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Un parfum, tricou, trusa de machiaj, pantofi...mai stiu eu ce va place voua fetelor...

| TiniS a răspuns:

Cred ca iti cunosti destul de bine sora. Cumpara.i ceva ce sti sigur ca ii va placea big grin. Sper ca te.am ajutat