| rebela97 a întrebat:

Trebuie sa-i fac unui baiat de la mine din clasa cadou de secret santa...ma rog nu ma inteleg foarte bine cu el, dar trebuie sa ii fac acest cadou, dar nu am nicio idee...va rog niste ideibig grin
P.S.:dau funda:***

Răspuns Câştigător
| dedebt a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie, doar ca e fata. si de fapt nu ca nu ma inteleg, nu am nicio afinitate pentru ealaughing
vroiam sa dau cadou unui baiat..nu stiu acum unde locuiesti, dar la mine-n oras sunt diverse tricouri cu mesaje amuzante, ceea ce imi trece acum prin minte "casa moara fetilii". si in +ii mai poti lua ceva absolut simbolic, legat de Craciun. o pusculita in forma de mos craciun, un glob, nu stiu. fii originala :d

1 răspuns:
| Hieer a răspuns:

O esarfa, o caciula, o pereche de manusi( ca tot a venit iarna)laughing
Un ceas, un maimutori... Sper ca te-am ajutat