| xChocolateRoxiiixD a întrebat:

=`Trebuie sa iau mamei mele de ziua ei un buchet de flori...
=`Dar problema este ca nu stiu de care floribig grin
=`Ati putea voi sa imi spuneti ce fel de floribatting eyelashes?
=`P. S:Mamei mele ii plac aproape toate florilelaughing
=`Dau Funda:X celor care zic niste flori care imi placbig grin:*

Răspuns Câştigător
| DirtyDoll a răspuns:

Trandafiri rosii cu alb si cu sclipicihappy

4 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Trandafir ( roşu, alb, albastru cu sclipici sau fără)
P.s:Culoarea o alegi tu

| FemeiaPisică a răspuns:

Trandafiri.

| Eveeee a răspuns:

De unde esti big grin daca esti din sm at stiu ew o florarie superr. eventual sa-mi raspuns daca esti din smwinking. daca nu ni nici o problema sunt multe florariii pe lumea asta laughing uite un sfat ew zic sa ii iei niste crini regali sunt purini mai scumpi dar totusi e o ocazie speciala nu? albi ar fi mai potrivitzi in jurul lor cu frunze inalte si legat cu panglici de ce culorea ii plk mamei tale. si cu sclipici ar fi tare sperr ca te-am ajutat happy pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai mai multe optiune! 1. flori de camp: margarete cu feriga si inca ceva asa de camp intelegi tu dar nu e prea interesant eu as sugera totusi sa ii pui trandafiri dar si ei sunt cam clasici mai biine lalele sau te duci la florarie si sunt niste flori superbe de diferite culori o sa iti placa! nu mai intreba ce plori du-te la florarie sau daca stai la sat poti culege :*:*:*