| anonim_4396 a întrebat:

Trec clasa a 8 si as vrea sa stiu daca se mai da teza cu sub unic sau o sa dam examen?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti pregatita crezi ca are importanta sub ce forma se fac testarile?

| maryana5 a răspuns:

Pe 31 august Abramburica anunta laughing urmareste si tu stirilewinking

| Encore a răspuns:

Ia vezi poate treci si clasa a 9 a laughing

| Annitu a răspuns:

Am auzit k 99% -examen...eu as vrea sa dam tot teze...pt k la examen intra materia din 5-8...pe cand la teza...materia cls a 8-asad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am auzit k dam examenstraight face

Răspuns utilizator avertizat
| valerca a răspuns:

Cu sub unic

| lary17 a răspuns:

Teza cu subiect unik.inca nu s-a schimbat

| rosmery a răspuns:

Uita-te la stirilaughing

| andrreea a răspuns:

Nu cred ca se mai da teza cu subiet unic...

| gyanina a răspuns:

Eo cred ca o sa dam cu subiect unik... ar fi bine:X big grin