| laaaaur a întrebat:

Trec clasa a noua.Nu stiu unde sa ma asez ca sa imi fie mai usor sa si copiez, dar sa si vad la tabla.

Catedra va fi pe mijloc si vor fii 4 banci pe fiecare rand.

FUNDA

5 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Sunt de acord cu BrokenBarbie.Totusi,iti dau un sfat:muta-te pe unul dintre randurile din margine, daca poti, chiar in spate, dar daca nu vezi una din table, te poti muta in fata putin, in penultima banca. Dar in margini poti copia cel mai bine. O alta idee ar fi sa t muti in fundul clasei, in spate, pe randul din mijloc.Succes!happy

| gigiro a răspuns:

Ai doua intrebari, una mai stupida decat cealalta.

| myha a răspuns:

Eu stau in a 2-a pe mijloc:d adica de anul asta sper ca nu:d.
Te sfatuiesc la perete.:d cam in a 3-a banca. Daca stii sa copiezi, e bine. Oricum, orice prof te vede, numai ca unii te lasa.:d
Mai bine invata.
Si daca ai nev sa copiezi, copiaza la orele unde sunt profii mai de treabahappy

| Fluturemov a răspuns:

Daca ai cap poti sa copii oriunde fara sa te vada profu' tongue

Eu am stat in prima banca si tot am copiat big grin ca profi se duceau in spatele clasei (si daca ne vedeau nu ne lasa sa copiem pentru ca erau ff severi)

big grin

| BrokenBarbie a răspuns:

Lasa copiatu. Invata cat sa ai habar de materie, nu ai vazut ce s-a patit anul asta la bac? Mai bine inveti cate putin decat sa ajungi sa trabuiasca sa inveti materia din 2-3 ani in cateva luni