| cristianorudi7 a întrebat:

Trec in clasa 11(am 1.71). ce parere aveti despre fetele de la mine din cls, care sunt foarte mici la inaltime fata de celelalte si care se uita la cei de a 12. mie nu imi plac cele de la mine din clasa chiar daca unele sunt ceva frumoase(asa le consider eu), dar sunt cateva fete de la alte clase de care imi place mie dar ce sa fac?

1 răspuns:
| maryana5 a răspuns:

Te rog exprima-te corect. Nu ti-am inteles intrebarea straight face