| ĂăăAlexandra a întrebat:

Trec in clasa a 6-ea. Ce ghiozdan sa-mi iau? Si cum il pot personaliza in stil emo love? Cel mai creativ primeste funda.

Răspuns Câştigător
| cflori a răspuns:

Buna!
Daca ai un pic de indemanare si imaginatie poti crea ceva fun si original, dar totusi nu prea incarcat ca sa iti dea voie la scoala cu el.
Eu mi-l imaginez in felul urmator: o culoare uni, cel mai bine culoarea ta preferata, desenata/lipita aceasta imagine :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

cu o fundita roz sau ce culoare vrei tu(facuta dintr-o panglica), aplicata pe ghiozdan, si un breloc dragut agatat la fermoar.
Spor :)

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, esti mare deci nu se mai pune problema sa-ti iei ghiozdane cu Barbie. Ia-ti un ghiozdan intr-o culoare pe placul tau. Il poti personaliza folosind insigne haioase.
Succes!

| positivity a răspuns:

Despre ce stil "emo love" vorbeşti? Sincer, eu una nu am mai auzit aşa ceva. Nu există emo love, piţi love, sau mai ştiu eu ce.
Îţi ei un ghiozdan de care îţi place, şi îţi poţi pune multe insigne diferite pe el. Şi gata. Vei avea un ghiozdan, modern, pentru un nou an şcolar.