| EyeCandy a întrebat:

Trec in clasa a 9-a si nu cunosc pe niciunul dintre colegi.
Ce subiecte de discutii as putea aborda? Adica ce as mai putea discuta cu ei fara sa-i plictisesc? doar acum la inceput e asa, pentru ca dupa ce ne cunoastem mai bine, ma simt in largul meu, si conversatiile imi vin de la sine.

DAU FUNDA!

1 răspuns:
| ShockWaveee a răspuns:

M-ai ajutat asa ca incerc sa te ajut si eu. nu stiu ce fel de persoana esti daca iti place sa razi probabil ca sti si tu povesti bancuri amuzante le poti spune viitorilor colegi de clasa. Poti oricand sa deschizi un subiect despre muzica artisti preferati genul de muzica preferat ( electronic dubstep?) nu fii timida dar nici sa iesi in evidenta. Fi tu. Sper ca te-am ajutat.