| anonim_4396 a întrebat:

Tu ce ai alege?
http://images.okazii.ro/auctions/2009/07/13/239023028-36 4552-500_500.jpg sau http://www.flashgsm.ro/uploads/poza_mare/4929_Samsung_s5 230-2.jpg
Negru sau alb?:|
[La fete ce merge mai bine?]

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Grea decizie thinking ...Eu imi voi lua argintiu, dar cred ca negrul arata mai bine.big grin
Conteaza cel care iti place tie mai multwinking.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cel negrulove struckDepinde acum care iti place tie mai multwinking

| arysa a răspuns:

Mie-mi place mai mult primul.big grin

| c0rn3l1uss a răspuns:

Negru... e o culoare universalalaughing

| night_crawler a răspuns:

Personal imi place mai mult cel negru...important e sati placa tie happy

| Zambete89 a răspuns:

Eu am Lg KP500 roz. Il poti lua pe cel negru, si eu am avut un telefon gri dar nu era cu touchscream, si din greseala l-am scapat pe parchet si s-a exfoliatlaughing adica s-a luat ft multa vopsea dupa el, si pe maini ma faceam numai vopsea de la telef deci ti-l recomand pe cel negruwinking

| betty17 a răspuns:

Mie imi place negru, pare si putin mai elegant:d

succes

| ubitzika a răspuns:

Eu as alege negu:X:X: din mai multe motive
1) nu se murdareste asa repede ca cel alb
2) imi place negurul dar imortant e sa iti placa si tie
pentru fete cel care se potriveste ar fi rozZzlaughing nu cont e o decizie din alb & negru ambele non-culori ambele se pootrivesc pentru oricine:X:X:X: sa imi spui la ce culoare te ai decis:X:X
bafta:X:* pup:*

| BiiBiis a răspuns:

Cel negru e fain love struck btw, cat costa telefonul?

| isabella a răspuns:

Alb...cred:X...adica eu una mias alege alb tongue