| vl96cos a întrebat:

Tu ce ai face pentru spatiile verzi daca ai fi primar? (spuneti mai multe idei. plss)

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Le-as extinde.

| mdany a răspuns:

As pune iarba,sa fie zonele inverzite,copaci, si as curata bine zonele cu deseuri, daunatoare mediului.

| Maothecat a răspuns:

As face cat mai multe astfel de spatii inclusiv as impaduri o zona big grin

| Allexaandraa a răspuns:

Le-as udahappy.

| Mdiidn a răspuns:

Daca as fii primar as face o zii in care in fiecare an sa se planteze pomi in parcul orasului.
As initia o zi libera in care sa invatam copii sa puna pe copacii din parc casute de randunele.
Mai ma gandesc mai tarziu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As angaja niste pascatoare de iarba.asa nici iarba nu va creste prea mare, si am si lapte branza oua de la pascatoare.