| daniela36783 a întrebat:

Tu ce faci duminica? fundita

Răspuns Câştigător
| Nesquik_8060 a răspuns:

Imi iau fetele-n oras! Nu vreau sa vad nici-un cretin care se da baiat de baiat. Ne distram si uitam de eilaughing Incearca! te relaxeaza o mica "barfa" cu fetele smug

4 răspunsuri:
| UnRauNecesar a răspuns:

Pai eu ies cu prietenii la un suc, o ingetata si dupa aia jucam fotbal. Dupa meci preferam sa spunem bancuri, povesti de groaza si povesti amuzante.Seara ne adunam mai multi si jucam telefonul fara fir cu intrebari si apoi mergem la plimbare.Cand ajung acasa (pe la 9)intru pe net si stau pana la 12 la pc si vorbesc pe chat. Fundita?batting eyelashes

| helpu a răspuns:

Pai la 2-3 ma trezesc.Deschid calculatoru.Intru la barn budy sa imi culeg recolta.sa dau mancare la animale. Apoi mananc. Joc cs. Ma mai uit cateodata la un film. Cam o ora invat...laughing. Apoi cs pana adorm pe birou laughing

P.S. : Pt necunoscatori cs=Counter-strike happy

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Iau masa în familie, citesc, vizionez filme, răspund pe TPU.ro, ies în oraş, mă pregătesc pentru o nouă săptămână de şcoală.

Baftă!

| Nesquik_8060 a răspuns:

Multumesc pentru fundita kiss si ca ti-am fost de ajutor