| traficanta a întrebat:

Tu ce vrei sa devii?:* Cat mai detaliat.si de ce? mersi :*

4 răspunsuri:
| lolavanity a răspuns:

Vreau să devin fotograf. Mi'am ales acest hobby drept meserie, deoarece mă fascinează şi vreau să fac ce'mi place pe viitor.
Consider că asta este calea mea, spre arte; şi vreau s'o urmez.
De ce am ales'o? Hmm... când eram mică aveam foarte mult talent la desen. Pe parcurs nu am mai avut timpul liber necesar pentru a desena, şi desigur talentul meu s-a »scurs«.
Acum nu mă mai pasionează atât de tare desenul, cât mă pasionează »realitatea« din fotografii; şi vreau să compensez greşeala mea, prin poze.
Îmi place să imortalizez orice... Fericirea sau tristeţea de pe chipul oamenilor, un anumit loc, natura...viaţa.
Tu ce vrei să devii?

| innalovefun a răspuns:

As vrea sa devin cantareata si actrita.
Multi spun ca este o sansa la 1 milion dar stiu ca pot sa imi realizez cea ce vreau cu multa vointa repetitii muuuulta munca si cateva pile.
Deja fac cursuri de canto si de actorie.
De actorie fac cursuri de 6 ani si la canto de 3.
Eu zic ca sunt o buna actrita si voce am din nastere.
Toti colegii de clasa ma roaga sa le cant cate o melodie.
Mai am si alte talente precum psihologia, cuafez fff bine si as putea fi si make-up artist.
Eu am vorbit despre mine dar tu? Ce vrei sa devii?

| Landied a răspuns:

Vreau sa devin pictor, in prezent urmez si liceul respectiv cu vocatia si mai compun si poezii si am scris si o carte, dar cel mai mare vis al meu e...sa rapper, sa cant rap, deoarece imi place foarte mult muzica asta.
Bye.

| pwp a răspuns:

Vreau sa devin doctor!
dar nu chirurg! as vrea ginecolog, dermatolog, oftalmolog sau vederinar
mi se pare o meserie curata din care se castiga ffoarte bine happy