| Tmcn a întrebat:

Tuturor băieţilor le plac fetele feminine, exagerat de machiate? Chiar contează aşa de mult în ce culori se îmbracă fetele şi trebuie să fie cât mai decoltate, mai aranjate?

2 răspunsuri:
| domnulgoe a răspuns:

Nu cred...da nici nu trebuie sa pui un fard de 2 degete.cat despre decolteu,nu trebuie sa fie pana la buric,da nici pana in varful capului, fii si tu mai darnica, na...

| PipalClau a răspuns:

Nu cred ca tuturor le plac fetele exagerat de machiate.
Adică cunosc multi băieți printre care și eu cărora ne plac fetele fără machiaj.