| AnonimaDoarTaci a întrebat:

Ufff... M-am tuns vineri si m-am tuns filat[si imi sta bine[ dar e chestia ca bretonul meu e asimetric[intr-o parte mai lung is in alta mai scurt] si e prea scurt intr-o parte si imi sta naspa. Mie nu imi place.Cum pot sa il ascund sau nu stiu sa fac ceva sa nu iasa asa in evidenta.
Pls'Z helpsad.

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Puneti`l sub bentita; si eu am bretonas ca al tau si pana creste il tin sub bentita sau il prind cu clestisori in diverse parti big grin in 3-4 luni o sa-l am asa cum mi`l doresc tongue