| BlueberyDream a întrebat:

Uhh.simbata cant mi-e frica ca e a doua oara si cant un citec destul de greu, spuneti-mi niste incurajari ca sa nu ma tem pe scena. funda

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Repetă foarte bine totul, cântă în fața colegilor și prietenilor. Nu te gândi negativ, chiar dacă uiți versurile, nicio problemă, cine nu știe cântecul nu-și va da seama, treci mai departe. Stai calmă! Baftă! Cu timpul te vei obișnui cu emoțiile și la un moment dat nu le vei mai avea.