| NoSwear a întrebat:

Uhm. Buna. As vrea si eu un raspuns la intrebarea : Cum poti sa arati ca un vampir? Adica ceva ciudat, dar intr-un fel misterios big grin.
Pe scurt, cum fac sa am fata mai alba. buzele mai rosii si.nu stiu un comportament mai ciudat? big grin

Răspuns Câştigător
| alexa007 a răspuns:

Pai fond de ten...ruj roshu sh haine negre si o privire suspicioasa... dar ciudata chestia cu vampiru

5 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Prea mult Twilight.
Daca vrei sa ai fata alba,, da-te cu faina si pentru buze rosii, incearca un ruj laughingSigur o sa fii atractia principala a scolii.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la filme tongue

Revin-o cu picioarele pe pamant!

Realitatea este alta.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Imi cer scuze. "revino" nu "revin-o". M-am grabit cand am scris.

| Lavynyu a răspuns:

PhotoShop>big grin

| jstRadu a răspuns:

Frate soro ce ai fi... lasa twilight-ulwinking