| Maria_3931 a întrebat:

Uitati-va la avatar...crede-ti ca sunt frumoasa?

Răspuns Câştigător
| miha92 a răspuns:

Fiecare persoana e frumos -sau frumoasa in felu ei, si tuh esti frumoasa, dar conteaza foarte mult si sufletul tau

12 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sincer, mie mi se pare ca esti frumoasa, ai ochii foarte frumosi, oricum fiecare om e frumos in felul lui si trebuie sa ai incredere in tine si sa te accepti asa cum esti, oricum esti o papusica!

| Flav a răspuns:

N-ai mai pus intrebarea asta si ieri? Hmmmm, nu stiu ce sa 'cre-d'.

| Antrax a răspuns:

Faine incaltamintelaughing

| juniper a răspuns:

Da, de ce nu ai fi?

| daniDeeDee a răspuns:

Eşti mititică.

| St!L a răspuns:

Daca fata ta se aseamana cu cea a unui papuc atunci toul e ok.

| bluesky a răspuns:

Fiecare e frumos in felul sau...

| StaRmAgiC a răspuns:

Frumusica:-X:-X

| andytza a răspuns:

Ma uit la avatar dar nu stiu ce sa mai cred!happy

| mihaa a răspuns:

Nuuu

| Jupiter a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil dar daca ai fi cu adevarat ti-ai pune fata