| Alexăndruţaa a întrebat:

Uite
sunt in clasa a 6-a B si imi place de un baiat din clasa a II-a B:d.
Ghinionul meu este ca el s-a pus acum cu una din a 5-a A si un baiat de la mine din clasa o place pe fata aia. El a zis sa facem cumva sa ii despartim iar eu desi sunt suparata am refuzat.Baiatul acela care a zis sa-i despartim a zis ca daca eu il ajut sa se cupleze cu aia de a5-a ma cupleaza cu baiatul de care-mi place.Asta am acceptat-otongue dar fata din a5-a nu vrea nici cum sa fie cu colegul care vroia sa-i desparta.Nu stiu ce sa fac. Dau fundita daca imi dati un sfat cat mai clar si mai usor de-nteles pentru ca sunt in clasa a6-a B.:p

23 răspunsuri:
| Alexăndruţaa explică:

Nu. mai. nu ati inteles
nu-mi place de unu din a2-a
am zis ca de acel baiat a inceput sa-mi placa inca din clasa a 2-a
si imi place si acum

| Alexăndruţaa explică:

Si-n plus...invat f. bine
asa ca nu-i de comentat la notele mele de 9 si 10. am dreptate sau nu?

| Alexăndruţaa explică:

Cls a5-a am gresit. o scuze...

| elena a răspuns:

Pe cuvant daca am nevoie de fundita ta.
Ma gandesc totusi, ca poate ai vrut sa scrii a VII-a in loc de a II-a, oricum nu are nicio importanta, cert este ca in loc sa inveti te tii de cuplari si decuplari si ca sa-ti dau un sfat cat mai clar, trebuia sa fii si tu mai clara in exprimarea, mai coerenta... tu faci eseuri la scoala? Tot asa de aiurea le scrii?
SFATUL MEU: pune mina pe carte si lasa prostiile, parintii tai stiu cu ce te ocupi, sau esti de capul tau?
Doamne, ma gandesc la nepotul meu de 8 ani, cum ar reactiona cand ar vedea, ce "curte in draci" ii face o fata de 12 ani, are el un gest cu mana la cap...

| OanaG a răspuns:

Nu cumva ai gresit clasa?:O

Clasa a 2a?laughing Ala e un copil, cred ca nici jumate cat tine nu e straight face

Dar. dragostea nu are varsta! Bafta:*

| gigiro a răspuns:

Da ' matematica nu-ti place mama? Da' ai citit toate cartile din biblioteca, mama? Da' ai facut baita mama? ' Puteti sa faceti ce vreti, in curand numai la gradinita se vor mai gasi fete mari. Pacat de parinti, care nu stiu ce odrasle au pe-acasa. Scoateti-va nasul din computer si apucativa de invatat, nu de r...at!

| nobody_9468 a răspuns:

Mhoama... exact ca in filmelaughing
Deci cred ca ai vrut sa scrii a7-a, nu?
Nu e bine ce faci! Nu'i desparti, resemneaza'te! Pune'te in locul fetei, ce'ti iese? iti mai convine?

Stai cuminte si pune'te pe invatat, ai timp si de baieti! hopaa.nu sunt eu in masura sa spun astasad am uitatlaughing

Bafta.

| gabryel a răspuns:

Si copii de clasa a 2 a sunt combinati... unde o sa ajungem? Osa facem sex de la 4 ani la 12 vom avea copii iar la 30... vom fi bunici, in ce tara de ca. traim ce mentalitati avem, ne ducem la d. in curand

| ecristinamc a răspuns:

Imi pare rau dar nu iti pot da un sfatsad
Am mai dat sfaturi doar la fetele de la clasa a 6 a A
Muta-te la A si iti dau un sfatwinkinglaughing

| ecristinamc a răspuns:

Acum pe bune vorbind. Fetele de obicei se uita la baieti mai amri ca ele.Adica pe la w20 de ani te poti uita la unul de 17-16 ani dar nu acum. Ce naibii?
Ma rog.gusturile nu se discuta...

Dar daca ala de a 2 a e deja kombinat nu stiu cum va fi Romania peste 30 de ani.

Un sfat nu iti pot da intrucat am ramasstraight face

| adi4ever a răspuns:

Clasa a 2a? ce ai vazut la ala de clasa a 2a?

| YLLL a răspuns:

Era de ajuns sa scrii a6a sau a2a fara B. in finelaughing
Itii place de unu de cls a2a?straight face
Altele de varsta ta umbla cu baieti de 15-16 anilaughing

| dolyan a răspuns:

Cred ca glumesti...

| cataliniii a răspuns:

No vai doamnestraight face cum sa iti placa de unu de cls a 2astraight face eu so cand aud ca unuia mai mic cu jum de an decat mine ii place de mine si chiar daca e frumosoh go on nu as fi cu el pentru ca mie nu imi place sa am un prieten mai mic ca mine.pana la 15 ani am avut numai prieteni de varsta mea acum la 16 ani adica de a 15 jum am inceput sa umblu numai cu de aia 18+rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand...
esti f frumoasa daca tu esti cea din poza
sunt intr-a 7a si pe aia din clasa a 3a(am raportat la varsta mea)
de ce sa ii desparti pe saracii copii daca ei se plac ce sa le faci de ce vrei sa le faci rau
daca as placea un baiat nu mi-ar trebui sa imi fie neaparat iubit ar fi de ajuns sa fie prieten sa stiu ca e aproape atunci cand am nevoie sa nu se supere cand il trezesc noaptea din somn ca eu nu pot dormi, sa ii cer un sfat
dar tu draga mea ce sa ii ceri unuia din clasa a 2a deshide ochii tai frumosi ca arata ff frumosi in poza
si nu incerca sa ii desparti. baiatul de la tine din clasa e un nesimtit nu fi si tu la fel sad
nu uita prietenia e cea mai importanta intr-o relatie deoarece prietenia implica comunicare
si pana la urma tu de asta ai nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu am niciun sfat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai bine sai spui adevarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai bine sai spui adevarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I67tjbtgfhttddfdmnfzdfnzddzzfnzfnzrjsrsjjrjkdtgchkg, c,, jhv, v, h, v, h, jhj, hj,, jj, hh, jj,, jgc, cm, gcgmjdezdkbnshtfgxnejj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu te pui cu mine sunt in clasa a 5a A si am 12 ani big grin uitemi id daca vrei sa mha contactezi sebypandelica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gagik...nu ti se pare ca esti mai baba decat pikiu ala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai era nevoie sa scrii B sau A dar in fine. iti place de unu din clasa a2a si tu esti clasa a6a(si eu sunt tot clasa a6a)? Doamne iarta-ma dar ce vezi la ala? eu nu ma uit nici macar la aia din a5a! daca e un baiat mai mic ca mine nici nu ma intereseaza dar in fine...deci nu stiu eu zic sa nu te mai obosesti degeaba pentru el...

| solongsoho a răspuns:

Uite un sfat mai usor: concentrează-te pe şcoală şi apucă-te de băieţi când ştii când face logaritm natural din e.