| BloodTheWicked a întrebat:

Umpiq cam jenant ma rog...deci am fost gras si intr-o vara am slabit mult, dar mi-a ramas mare pieptul daca ma intelegeti... aveti idee cum as putea sa scap de surplus. fara raspunsuri la misto?

Răspuns Câştigător
| OtvloveR a răspuns:

Pai logic nu ti'a crescut nmik.e o problema inexistent. aveai abdomenu' mai mare, era undeva egal cu pieptul si acum s-a schimbat.ai 2 solutii adevarate-te mai ingrasi putin si te apuci de exerciti-nu alergat\(ca sa faci muschii sa umpli golul)sau porti haine inchise.negru subtiaza.