| anonim_4396 a întrebat:

Un amic de-al meu are impresia ca eu depind de el si ma trateaza cu superficialitate. El crede ca isi permite orice cu mine si ca orice s-ar intampla, tot la el voi ajunge... Adevarul cam asta este, dar mi-as dori mult sa ii demonstrez contrariul si sa ii arat cum roata se intoarce, insa mi-e foarte greu, suntem prieteni de mult timp. Ce parere aveti? Dau funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| Vanqu1sh a răspuns:

Incearca sa devii independent happy, din moment ce tu ne spui ca, cam asa este, atunci independenta fata de el e singura solutie