| DianaDiana1597 a întrebat:

Un anuntbatting eyelashes
Sunt reprezentant Avon din decembrie. si acum sunt in cautare de oameni care doresc sa devina si ei reprezentanti pentru a putea avansa. Sunt din Ludus... Cine doreste sa afle mai multe despre Avon si cine este in aproprierea orasului Ludus sau are rude aici. va rog sa imi lasati adresele de massbatting eyelashes Va spun ca este foarte avantajos si ai numai de castigat si experienta si premii si chiar banibatting eyelashes astept adrese multeee
winking Multumesc mult

1 răspuns:
| Lenu_3498 a răspuns:

Lenu_sweet.pink, astept sa imi dai add, pentru a vorbi despre avonhappy